Wrapwinkel.com trotse nieuwe LED- boarding sponsor bij Sparta Nijkerk

NIJKERK – De Business Club van Sparta Nijkerk verwelkomt met trots een nieuwe sponsor: Wrapwinkel.com. Met ingang van heden prijkt de naam van het bedrijf op de LED-boarding rondom de velden.

Achter Wrapwinkel.com staat Leroy Baum, een enthousiaste ondernemer met een grote passie voor zijn vak. Hij begon zijn loopbaan als zelfstandig schilder, maar ontdekte al snel zijn passie voor wrapping. Met zijn bedrijf, gevestigd aan de Smitspol 9A in Nijkerk, richt hij zich op alles wat met wrappen te maken heeft: van auto’s tot bureautafels, keukens en balies. “Er is vrijwel niets dat we niet kunnen behandelen”, zegt Baum. “Wrapping biedt een duurzame oplossing voor diverse oppervlakken en toepassingen.”Baum kwam in contact met Sparta Nijkerk via een bijzonder initiatief voor LED-boarding en zag hierin direct een mooie kans om zijn bedrijf te promoten.

“Het is voor mij een enorm trots moment om sponsor te worden van Sparta Nijkerk”, vertelt hij. “Via de Business Club hoop ik niet alleen meer naamsbekendheid op te bouwen, maar ook in contact te komen met zakelijke partners.” Met Wrapwinkel.com werkt Baum veel voor particulieren, maar hij ziet ook grote kansen binnen het zakelijke segment. “We hopen bij Sparta nieuwe contacten te leggen, bijvoorbeeld met makelaars, interieurstylisten en interieurbouwers. Er zijn zoveel mogelijkheden binnen kantoren en bedrijven om ruimtes te upgraden met wrapping.”

www.wrapwinkel.com

Geplaatst op: 26-02-2025

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Gerelateerde berichten

Business in Nijkerk

Business in Nijkerk is een platform voor onafhankelijk zakennieuws. Tegelijkertijd hebben bedrijven in deze gemeenschap zelf ook zoveel nieuws te melden. Die boodschap voor hen formuleren is óók de missie van Business in Nijkerk.